Zde najdete všechna sériová čísla a cracky o které si požádáte!

 

Informace

Zdravím ! Stačí napsat jaká sériová čísla nebo crack chcete a co nejdřív je sem umístím do sekcí.Cracky budu nahrávat na jiné servery jako je Hellshare.com,CZshare,uloz.to... a link vždy umístím hned do sekce "Cracky do her!"stačí si požádat kam je chcete nahrát !

Co to vlastně ty cracky a cd keye jsou?
Crack = Soubor,který určitým způsobem změní metodiku hry/programu,neboli se nabourá do systému hry/programu,tudíž je pak daný produkt programem považován za originální.Většina antivirových programů označuje cracky za viry,z již zmíňěného důvodu,že se vlastně nabourají do programu/hry.
Většinou je těžké rozeznat,jaký crack je doopravdy vir a jaký je vir jen pro antivirový program.Proto je dobré,pokud se v hledání moc nevyznáte,přenechat hledání skušenějším uživatelům.

Cd key(Serials,serialový key) = Je ID číslo produktu/uživatele,který program používá.Je to vlastně taková licence,kterou když zadáte do programu/hry,tak se Vám odemkne na plnou,nebo vyšší verzi.Zde je výhoda o proti cracku,že cd key,nemůže obsahovat vir,je to vlastně jen řádek nebo více řádků písmen a číslic.

Keygenerátor = Program,na generování cd keyů k programu/hře,s viry je to u keygenerátorů stejné jako u cracků,takže opět je lepší,nechat hledání keygenerátorů na zkušenějších uživatelích.

KeySearcher/CrackSearcher = Programy na hledání cracků,cd keyů,některé mohou obsahovat vir,stejně tak jako cracky samotné,opět je lepší dát na program,který je osvědčený více uživately,případně použít pouze samostatný cd key,crack.

Co se mi stane po cracknutí se hrou/programem?
Ve většině případech vůbec nic.Hra/program pouze naběhne,jakožto zaregistrovaný a originální software.
Jelikož doba plyne dál,ochranné technologie jsou učinnější,takže se občas může stát že program/hra nebude fungovat správně,ale všechno se dá vyřešit,většinou použitím jiného cracku/cd keye.